Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Padia ndaj Ramush Haradinaj, Ngjela nuk kursehet për Ramën: Njeri i pavlerë! Turp historik

spot_img

Lajme të ngjashëm

d597369ddccead657c759b1d839b72e1

Avokati Sprtak Ngjela duke komentuar padinë e Ramës ndaj homologut Ramush Haradinaj për shpifje, e quan kryeministrin tonë njeri të pavlerë.

I ftuar në RTV Ora, Ngjela ka thënë se padija e dorëzuar dje nga Rama në Gjykatën e Prishtinës është një turp historik fjr naivitet i një njeriu që nuk njeh shtetin.

“Është naivitet i një njeriu që nuk njeh shtetin. Si ka mundësi ti japësh botës antishqiptare një kartë si kjo që jep kryeministri shqiptar. Është turp historik. Dy shtete që mezi po dalin nga histeria antishqiptare, del një kryeministër dhe godet kryeministrin tjetër. E kuptoni ku jemi. E kuptoni kë keni kryeministër?! Njeri pa vlerë. Një kryeministër që nuk e kupton këtë ose është i antishtetit që drejton ose nuk ka vlerë intelektuale, zgjidhni e merrni”, u shpreh avokat Spartak Ngjela.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img