Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Padia e Shoqatës së Bashkive në Kushtetuese, Voltana Ademi: Kërkesë për të goditur gjithë procesin e 30 qershorit, kemi fakte

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë rrugëtim ne do ta bëjmë në momentin e duhur, do ulemi dhe ta bëjëm në një moment të duhur’, përfundoi Ademi.

Më shumë


spot_img

spot_img