Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

‘Paç fatin e Lilianës’, Rama ‘tallet’ me spotin e PD-së, kopjon faqen e njohur në rrjetet sociale për humor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar spotin e Partisë Demokratike, e cila u publikua një ditë më parë.

Ekipi i PD-së e ka promovuar Liljana Ramasaçin si shembull dhe rast suksesi për fushatën e zgjedhjeve të 25 Prillit.

 “Paç fatin e Liljanës”- shkruan Rama përkrahë videos së Liljanës Ramasaçit e cila në të vërtetë është larguar nga sistemi i shëndetësisë në Tetor të vitit të shkuar dhe ka hapur një depo farmaceutike.

Sipas Ramës, PD dëshiron përmes programit të saj vetëm që të pasurojë anëtarët e partisë.

Përmes kësaj video, Rama ka kopjuar disa nga faqet e njohura në rrjetet sociale, të cilët mbivendosin zërin mbi figurën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img