Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Pa targa dhe me xhama të zinj, kjo është makina që dyshohet se ishte mbushur me para dhe karta identiteti

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo që shikoni në foto është makina e dyshuar se udhtonte në qytetin e Elbasanit e mbushur me karta identiteti dhe para për blerjen e votave.

Sipas dëshmisë së drejtuesit politik të PD-së, Gazment Bardhi, kanë qenë anëtarët e shtabit të drejtuar prej tij që e kanë pikasur makinën dhe kanë tentuar ta ndalojnë.

Në këtë moment ka nisur konflikti, ku shoqëruesi i Gamzment Bardhit, Arbër Papleka dyshohet se nxorri armën dhe qëlloi mbi 20 herë duke vrarë Pjerin Xhuvanin e plagosur 3 të tjerë, mes tyre edhe efektiven e policisë.

ghdfhe5hj45rhj4rj

Makina tip “Mercedes ML” e zezë, ndodhet në lagjen “5 Maji” të Elbasanit, tashmë e rrethuar nga forca të shumta policie dhe hetues. Ndërsa vetëm pak metra më tej ndodhet trupi i viktimës.

Është ende e paqartë se kujt i përkiste makina dhe nëse brenda saj ka karta identiteti dhe para siç pretendoi Bardhi.

dfghrdthr4hj5j45j
Arbër Papleka pak çaste pas ngjarjes së rëndë, dyshohet se mban në duar armën e krimit
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img