Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Pa Stres

16.000 ‘TE VDEKUR’ TE TJERE PER 4 DITE !!!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al A e kujtoni shpesh batutën e famshme të Jovan Bregut tek Pallati 176, “Vdes për...

A PO PËRBALLEN SHQIPTARËT ME DY EPIDEMI?

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al   Shqipëria po përballet njëkohësisht me dy epidemi, me Covid-19 dhe Rilindjen. E para është...

VIRUS I QETË, KRYEMINSTËR AGRESIV!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al   Coronavirusi dhe kryeministri e kanë humbur fuqinë e tyre! Coronavirusi e ka humbur fuqinë...

VILA E  PËRGJAKUR E ‘MUTMUTIT’!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Shtatori po bën i ngrohtë dhe meqenëse oksigjeni në qytete është bërë gjithnjë e më...

JA ÇFARË PO U BËN FËMIJËVE KORONAVIRUSI!

Ng Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Koronavirusi sot ka fytyrën e ministres së arsimit! Dikur ka pasur fytyrën e kryeministrit, por...

JA KUSH I HUMBET ZGJEDHJET NË 25 PRILL!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al  Edhe 230 ditë na ndajnë nga zgjedhjet e përgjithshme parlamentare! Se kush do t’i fitojë...

PUSHTETARËT, NGA MË I MIRI TEK MË I POSHTRI!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al GËNJESHTARË Pjesa më e madhe e pushtetarëve, vijnë nga rradhët e politikanëve, Pjesa që mbetet,...

PAÇ FATIN E LUKASHENKOS!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Nëse mendon se ky artikull ka lidhje edhe me kryeministrin tonë, nuk je gabim! Dje,...

MAJKO FOR PRESIDENT!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al   “Ky vend, nuk pjell burra shteti!” Ky konstatim i gjithëhershëm, pesimist gati fatalist, është...

SI E MORA INFEKSIONIN NE PLAZH!

Nga EDI OGA ekskluzivisht për Newsbomb.al Më lejoni që të mos jua mbaj peng kuriozitetin tuaj mbi gjendjen time shëndetësore dhe...

Lajmet e fundit

spot_img