Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Pa Stres

Rradha e vdekjes politike të pushtetarëve!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al E vetmja mënyrë që Shqipëria të bëjë përpara, është që shumë shpejt, në të ardhmen...

Cili ështe lajmi më i keq për shqiptarët, sot?

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Jetojmë në një kohë të ngarkuar me lajme të këqia. Jetojmë në një...

Cilët hajdutë duhet të votojmë?

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Ky shkrim vlen vetëm për ata që mendojnë se partitë tona politike janë banda të...

THESI I RËNDË I KRYEMINISTRIT!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Në këtë periudhë të bishtit të qeverisjes së tij, kryeministri ka mbi shpinë një thes...

VULLKANI QË PRITET TË SHPËRTHEJË NË VITIN 2021!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Viti 2020 do të shënohet me ngjyrë të kuqe në kalendarin e njerëzimit! Jo se...

PROMETEU I VAKSINËS !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Lajmi i madh i fundjavës ishte nisja me urgjencë e TËMADHITFARE për në Amerikë, për...

KOKOSHA DHE KODOSHA !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al “Bëni si them unë, mos bëni si bëj unë!” Kjo shprehje duhet të jetë e...

T’I HEDHIM QELBËSIRAT !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Te sheshi, te sheshi, ta hedhim qelbësirën! Ndryshimet më të mëdha shoqërore, kanë ndodhur kur...

ZOT NA RUAJ NGA COVID-19 !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al A e kemi kuptuar ne shqiptarët, që secili prej nesh është i vetëm në luftën...

FCUK THE GOVERNMENT !

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al “Besnikë ndaj Atdheut, gjithmonë! Besnikë ndaj qeverisë, vetëm kur e meriton!” Fjalë të arta të...

Lajmet e fundit

spot_img