Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Pa Stres

SI U BËRA DREJTOR!

Nga Edi Oga- Ekskluzivisht për newsbomb.al *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali Jam shumë i zgjuar! Kam lindur kështu apo...

VETVRASJA E PRESIDENTIT!

NGA EDI OGA- ekskluzvisht për newsbomb.al- *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali! Lajmi i gatishmërisë së tij për t'u vetëflijuar për...

KUJT IA MBAN TË RRËMBEJË NJË AVION ME “SHIT”?!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Isha nisur për diku dhe kisha zënë vendin tim në avion, sipas biletës elektronike ....

LARGOHU SE DO TË TËRHEQIN ZVARRË!

NGA EDI OGA- EKSKLUZIVISHT për newsbomb.al Ti o i pafytyrë! Ti bën mirë të largohesh që sot! Ti që thua se...

ZOTI I FALTË TË TRE!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Pas një dite të lodhshme, më kaploi gjumi si i vdekur dhe më doli "mjekërbardhi"...

PROLETARI SHKON PËR PESHK

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Kafen e mëngjesit e piva me Talin. Ka pasur tokën ku është ndërtuar pallati ynë...

DIALOG ME NJË PACIENT TË INDINJUAR

Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al 'Më la të pres njëzet minuta në stol legeni. Më mbajtën ca burra, se do ta...

LETËR NËNËS QË NUK E DESHI KURRË!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al 'Ish e dashur nënë! Të gjithë i uruan nënat e tyre për festë, kurse unë...

TAQI RAMËN, RAQI BASHËN…!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al   Dhimitraqi dhe Sotiraqi janë pensionistë dhe rrinë tërë ditën bashkë. Kanë punuar të dy...

KAKA MULLAR – MISIONI “CLEAN THE SHIT”!

Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Komisioni i Jashtëm i Parlamentit Evropian,dërgoi urgjent në vendin më problematik të hartës një ekip me...

Lajmet e fundit

spot_img