Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pa Stres

‘Nëna’ , ‘Prindi 1’ dhe të rrëmbyerit!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al  Një “gur i nxehtë” debati u hodh javën e kaluar në rrjet dhe, siç nuk ndodh rëndom, nuk është...

QUO VADIS, SHQIPËRIA JONË?!

Nga Edi OGA për newsbomb.al Duket sikur ky dhjetëvjeçar do të jetë dekada vendimtare për Shqipërinë dhe shqiptarët! Pyetjet madhore që historia shtron përpara atdheut por...

Partia Demokratike, anija që duhet shpëtuar!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Këto ditë, në Shqipëri po ndodh një nga proceset më të rëndësishme politike të 30 viteve të fundit; zgjedhjet...

PËRDHUNUESIT FËRKOJNË DUART!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Marshimi ose protestat janë gjithnjë pozitive, por nuk ofrojnë zgjidhje. E tillë ishte edhe ajo e ditës së Diel në...

LULZIM BASHA, KY FITUES SERIAL!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Pas zgjedhjeve të 25 prillit, Lulzim Basha po etiketohet më së shumti si një humbës i madh. A jeni seriozë?! Si...

Topin e ka Rama, penalltitë i gjuan vetë!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Është i njohur fakti që kryeministri shqiptar është një tifoz i Juventusit të Torinos! Nuk dihet nëse ai e përjeton...

5 MËSIME NGA ZGJEDHJET

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al 1. Demokracia nuk është fare e përfshirë në planet që Zotit ka bërë për shqiptarët. Madje as varianti “pseudo”,...

5 lutje pas zgjedhjeve

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Sovrani ‘foli’! Kur ‘flet sovrani, fshin gjithçka kanë thënë dhe kanë bërë përpara sesa të flasë ai! Nga sot, nuk kanë...

Ja kush fiton në 25 Prill!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Durimi për të mësuar se kush do të fitojë në 25 Prill, po na soset, pavarësisht se tashmë dihet...

KRYETARI… KU TA KETË!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për Newsbomb.al Prisja një telefonatë nga spitali. Një i afërm i imi prej katër orësh ndodhej në sallën e operacionit dhe pritja...

Lajmet e fundit