Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Pa “pikë” grimi para kamerës, Jennifer Lopez zbulon sekretet e bukurisë së saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ylli 52-vjeçar Jennifer Lopez dha përmes Instagramit disa këshilla për “make up”-in e duhur për natën e Krishtlindjes, pak para se të përgatiste darkën për të dashurin e saj, Ben Affleck dhe pesë fëmijët.

JLO ndau disa nga sekretet e saj të bukurisë me fansat e saj të panumërt në mbarë botën , përmes llogarisë personale në Instagram.

Pa asnjë “pikë” grimi në fytyrë dhe e veshur me rrobën e saj mëndafshi, ylli latin u tregoi fansave të saj se si përgatitet për natën e Krishtlindjes, duke përdorur produkte për kujdesin e fytyrës nga seria “JLo Beauty”, të cilën ajo e lansoi duke thënë se ky është dhe sekreti i saj për një lëkurë kaq të freskët.

Këngëtarja pas asnjë komplek që është pa grim ka dalë para kamerës. Edhe pse pa grim 52-vjeçarja duket si një yll. Si duket mosha për Jennifer është thjesht në numër.

Më shumë


spot_img
spot_img