Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pa nisur mirë, kriset marrëdhënia mes Heidit dhe Romeos

Shkruar nga Newsbomb
Pa nisur mirë, kriset marrëdhënia mes Heidit dhe Romeos
Disa situata të ndodhura brenda në shtëpinë e Big Brother Vip Albania kanë bërë që marrëdhënia mes Hidit dhe Romeos të kriset. Pas një debati të ndodhur mes banorëve, kryesisht mes Romes dhe Julit, Heidi edhe pse në një lidhje romantike em Romeon, ka zgjedhur të qëndrojë në krah të Julit. Këngëtari i mërzitur ka vendosur të distancohet nga banorja pasi sipas tij i ka dalë në krahë Julit dhe jo Romeos. Debati mes Heidit dhe Romeos: Heidi: Do më thuash se çfarë ke se e kam fiksim tani. Ma thuaj. Romeo: Dëgjo, nuk dua të ndikoj fare tek ty. Fjalia jote atje, përball Eglës dhe Gazit nuk më pëlqeu fare. Heidi: Çfarë fjalie thashë? Romeo: Unë nuk kam ndikuar asnjëherë tek zgjedhjet e tua, tek qëndrimet e tua. Heidi: E vërtetë, po çfarë thashë? Romeo: Këtë the: Ju të gjithë, Gazi dhe Romeo dhe shumë të tjerë, sulmuat Julin. Heidi: Por nuk e kisha aty, doja të flisja me Gazin ashtu. Romeo: Po pra, po të mbrosh atë me emrin tim… Heidi: Nuk po e mbroj atë me emrin tënd, nuk ishte ashtu. Romeo: Pra të gjithë ata sulmuan Julin. Lëre tani si muhabet. Heidi: E ke seriozisht? Romeo: Nuk e kam diskutuar kurrë. Heidi: Nuk kisha ndërmend të përmendja emrin tënd fare gjithsesi. Nuk e kisha seriozisht. Romeo: Unë po të thërrisja por nuk po më dëgjoje. Heidi: E ke marrë keq. Nuk e kam bërë në atë kuptim Heidi: Ke këtë ide, mbaj këtë ide dhe vazhdo. Romeo: Ok (largohet Romeo). © Credits instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese