Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Pa lindur ende fëmijën e parë, Turi gjithë lezet ka një kërkesë për Orindën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në pritje të një vajze, e cila mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

Orinda është në muajin e nëntë të shtazënisë, prandaj dhe të gjithë janë në pritje të së voglës.

Mirëpo, pa lindur ende, babi Turi ka një kërkesë më mami Orindën.  Ai në Instagram ka publikuar një foto të Orindës me barkun e rrumbullakosur,  teksa i ka kërkuar me lezet të bëjnë së bashku një skuadër basketbolli me fëmijë.

 “Nese ky eshte rezultati, une them ta bejme nje skuader basketbolli @orindahuta !🤰🤰🤰🤰🤰”- shkruan Turi.

Screenshot 2 15

Më shumë

spot_img
spot_img