Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Pa KEMP dhe invalid, Tom Doshi i premton operacion babait të 3 fëmijëve: Do bëhet para 25 prillit që të mos mendosh se është për zgjedhje, me paratë e mia (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PSD Tom Doshi, i ka premtuar një mbështetësi të tij në Shkodër se do t’i mundësojë realizimin e një operacioni për t’i bërë të mundur të ecë normalisht.

Dedë Marashi nga Prekali, gjatë një takimi që Doshi ka pasur në lagjen “Mark Lula” në Shkodër, i ka treguar problemin e tij. Babai i tre fëmijëve në moshën 18 vjeçare ka bërë një aksident që e ka lënë me pasojë në lëvizje. Atij i duhet të ecë me paterica dhe nuk mund të punojë.

Sikur të mos mjaftonte kjo, Dedë Marashit i kanë prerë KEMP-in duke i thënë se është i aftë për punë. Shkodrani ka thënë se tre kërkesa i kishte nisur Ministrisë së Shëndetësisë, por përgjigja kishte qenë negative, me pretendimin se ai ishte i aftë për punë.

Duke marrë shkas nga historia e Dedë Marashit, Tom Doshi i ka premtuar se operacioni që i nevojitet për t’i rikthyer ecjen do të bëhet shumë shpejt, para datës 25 prill kur janë dhe zgjedhjet, dhe të gjitha shpenzimet do t’i mbulojë deputeti.

Për t’i treguar Dedë Marashit dhe banorëve të lagjes “Mark Lula” në Shkodër se premtimi ishte me zemër dhe jo premtim fushate, deputeti siguroi se operacioni do të bëhej para datës 25 prill.

Mbetet të shihet nëse ky operacion që Dedë Marashit i duhet aq shumë, do të realizohet para zgjedhjeve…

TOM DOSHI Dede Marashi
1SHKODER INFO TOM DOSHI Dede Marashi 1920x1139 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img