Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Pa drita nga ora 09:00-16:00/ OSHEE: Nesër ndërpritet energjia në këto zona të Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike, për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Energjia elektrike do të ndërpritet në këto zona të kryeqytetit:

Pjesërisht, rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 24 qershor

Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 24 qershor gjatë intervalit kohor 09:00- 16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Pjesërisht: rruga “Siri Kodra”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halil Bega” dhe rruga “Sulë Gjashta”

Më shumë

spot_img
spot_img