Pa asnjë sëmundje shoqëruese, ndërron jetë nga Covid në moshen 39-vjeçare DJ Decibel

Publikuar tek: rajon, më 18:39 21-11-2020 Pa asnjë sëmundje shoqëruese, ndërron jetë nga Covid në moshen 39-vjeçare DJ Decibel

Dj Decibel ka ndëruar jetë në moshën 39-vjeçare për shkak të koronavirusit.

Dj i njohur grek, Dimitris Bello ka ndërruar jetë në spitalin ‘Gennimata’, ku ishte i shtruar prej disa ditësh.

Mediat greke bëjnë me dije se 39-vjeçari, babai i dy vajzave nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese dhe se në fillim kur kishte rezultuar pozitiv me Covid kishte simptoma të lehta, por më pas gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ramush Haradinaj: Gjykata Speciale selektive, por e vërteta është...
‘U gëzuam që Basha punonte në UNMIK’, Haradinaj: Kosova është në vështirësi, në Shqipëri fillojnë përçarjet. S’e kuptoj pse e bëni këtë... »
Article Logic
Execution time: 0.01087212562561
array(1) { ["section"]=> string(90) "pa-asnje-semundje-shoqeruese-nderron-jete-nga-covid-ne-moshen-39-vjecare-dj-decibel-228628" }