Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

OSSH shton gadishmërinë për shkak të motit të keq: 2000 punonjës ndodhen aktualisht në terren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

62e24ff63e68bddf33e3cebe450a93bd

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes është në gadishmëri për kushtet e emergjencës, për shkak të motit të keq.

Përmes njoftimit zyrtar, lajmërohet se 2000 punonjës ndodhen aktualisht në terren.

Postimi i plotë:

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes ka shtuar gatishmërinë në kushtet e emergjencës, shkaktuar nga moti i keq që ka përfshirë vendin.

Mësohet se 2000 punonjës ndodhen aktualisht në terren, duke punuar në linjat e Tensionit të Lartë, shtyllat dhe kabinat. Kujdes të veçantë tregohet për institucionet e rëndësisë së veçanërisht spitalet.

Më shumë

spot_img
spot_img