Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

OSHEE shkon në shtëpinë që vidhte korent në Shkodër, zbulon pajisje për kriptomonedha dhe njofton Policinë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Grupim i OSHEE në Shkodër ka zbuluar një shtëpi që vidhte energji elektrike dhe brenda saj ka konstatuar të lidhura 12 pajisje për prodhimin e kriptomonedhave, shkruan neësbomb.al.

Menjëherë pas verifikimeve, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka kryer procedurat e veta dhe ka njoftuar Policinë e Shtetit për të marrë masa përkatëse. Pritet që Blutë e Shkodrës të japin vetë njoftim për rastin.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img