Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

OSHEE njofton qytetarët: Për tre ditë këto zona të Tiranës do të mbeten pa drita

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se në datën 22-24 qershor, në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Energjia do të stakohet nga ora 08:00-17:00 në këto zona: Bërzhitë, Mullet, Baldushk dhe Ibë . 

albsig

Njoftim i OST për abonentët Tiranë:

Stakim, 22-24 qershor

Pêr shkak të investimit që po kryen OST për mirëmbajtjen e NST Ibë, në datat 22-24 qershor gjatë intervalit kohor 08:00-17:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

22-24 qershor.

Bërzhitë, Mullet, Baldushk

23-24 qershor

Pjesërisht/ Mullet, Ibë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img