Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

OSHEE njofton qytetarët: Nesër stakohet energjia në këto zona në kryeqytet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje energjie në disa zona të Tiranës për shkak të punimeve në disa kabina.

Sipas njoftimit të OSHEE nesër do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë, ku do të ketë stakim energjie me orar të reduktuar, pjesërisht në zonën e Saukut të Ri, në rrugën e Elbasanit, nga Shkolla e Policise deri te zona e quajtur ( Karburanti i vjeter ).

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 29 maj Për shkak të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë gjatë intervalit kohor 09:00-16:00. Per pasojë do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht Sauk i Ri dhe të gjithë bizneset në segmentin e rrugës së Elbasanit, nga Shkolla e Policise deri te zona e quajtur ( Karburanti i vjeter ) gjithashtu pa energji do te jene dhe pjeserisht rruget e meposhtme: Rruga “Enver Preza”, rruga “Shaqir Palushi” ,rruga “Ramazan Bregu, rruga “Grigor Gjika”, rruga “Arif Hasko”, rruga “Hamide Dalipi” Rruga “Selim Jegeni”, rruga “Danish Jukniu”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img