Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Energjia do të stakohet sot nga ora 10:00-14:00 dhe pa energji do të mbeten zonat e Mucaj, Picar, Gjokaj dhe Kuç.

Njoftim për abonentët #Tiranë Stakim, 27 maj:

Në vijim të mirëmbajtjes së rrjetit, në datën 27 maj gjatë intervalit kohor 10:00-14:00 do të kryhen punime në një nga fiderat e NST Vorë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Mucaj, Picar, Gjokaj dhe Kuç

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img