Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji, ja oraret

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona të Tiranës do të ndërpritet energjia për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e kabinave.

Energjia do të stakohet në këto zona: pjesërisht: TV Neës 24 furnizimi me linja 6 kV, një pjesë e zonës së Lanabregasit, pjesërisht zona pranë Xhamisë së Tabakëve , rruga “Shyqyri Ishmi” dhe një pjesë e pallateve në Bulebardin “Bajram Curri”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 2 shtator

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 2 shtator do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

09:00-12:00

Pjesërisht: TV News 24 furnizimi me linja 6 kV, një pjesë e zonës së Lanabregasit

09:00-15:00

Pjesërisht: Zona pranë Xhamisë së Tabakëve, rruga “Shyqyri Ishmi” dhe një pjesë e pallateve në Bulebardin “Bajram Curri”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img