Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona në kryeqytet do të mbeten pa energji, ja oraret

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e kabinave. 

Energjia do të ndërpritet në këto zona: pjesërisht në Fushë Mëzez, zona e Kopshtit Botanik dhe zona e “Komunës së Parisit”

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 9 gusht Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 9 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane: Pjesërisht: Fushë Mëzez, zona e Kopshtit Botanik dhe zona e “Komunës së Parisit”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img