Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

OSHEE njofton qytetarët: Nesër do të ndërpritet energjia në këto zona në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të rikonstuksionit të kabinave.

Energjia do të ndërpritet në këto zona: Zona pranë Depos së Ujit dhe rruga “Budi”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 23 qershor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 23 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Zona pranë Depos së Ujit dhe rruga “Budi”

Stakim të energjisë elektrike do të ketë edhe në Berat, në datat 23 dhe 24 qershor. Për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST Burdullias, në intervalin kohor 09:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Berat:

23 qershor/Njësia administrative Otllak: Orizaj, Morave si dhe subjektet privat Pularia , Mobileri Kushi Cener SHPK

24 qershor/ 09:00 – 12:00.

Njësia dministrative Lumas, Otllak/Berat

Më shumë


spot_img

spot_img