Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

OSHEE njofton qytetarët: Nesër do të ndërpritet energjia në këto zona në Tiranë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e kabinave.

Sipas njoftimit, energjia do të stakohet nesër në këto zona: pjesërisht: Rruga “Kongresi i Lushnjës” dhe pjesërisht: Qafë Kashar, Gjokaj.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 19 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, nesër, 19 tetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

09:00-14:00

Pjesërisht: Rruga “Kongresi i Lushnjës”

09:30-13:30

Pjesërisht: Qafë Kashar, Gjokaj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img