Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës sot do të mbeten pa energji, ja oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se sot në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Energjia do të stakohet sot nga ora 09:00-13:00 dhe pa energji do të mbeten zonat e Prezë, Rruga Vore-Rinas.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 31 maj

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 31 maj gjate intervalit kohor 09:00-13:00 do të kryhen punime në disa fidera të NST Vorë

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Preze, Rruga Vore-Rinas.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img