Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës nesër do të mbeten pa energji, ja oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Energjia do të stakohet sot nga ora 09:00-15:00 dhe pa energji do të mbeten zonat e Gjeç Fushë, Rinas, Nikël, Laknas, Domje, Mullet, Ibë,  Gurrë, Pëllumbas, Shkallë, Darshë, Qafë Mollë,  Bërzhitë, Mullet, Baldushk.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 8 qershor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 8 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të kryhen punime në disa fidera të NST Vorë, NST Valias, NST Qafë Mollë dhe  NST Ibë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Gjeç Fushë, Rinas, Nikël, Laknas, Domje, Mullet, Ibë,  Gurrë, Pëllumbas, Shkallë, Darshë, Qafë Mollë,  Bërzhitë, Mullet, Baldushk

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img