Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona të Tiranës nesër do të mbeten pa drita

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se diëtën e nesërme do të ndërpritet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave në kryeqytet.

Në njoftim thuhet se do të mbeten pa energji elektrike,pjesërisht zona e Lundrës, lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve nga ora 09:00-16:00.

Njoftim për abonentët/Tiranë:

Stakim, 3 qershor Në zbatim të investimit për ndërtimin e kabinave, gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë: Pjesërisht zona e Lundrës, lagjia e Agallarëve, dhe Lagjia e Çollakëve.

Më shumë

spot_img
spot_img