Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

OSHEE njofton qytetarët: Këto zona shumë të banuara do të mbeten pa drita nesër në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në kryeqytet.

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, nesër do të ketë ndërprerje të energjisë me orar të reduktuar në zonën pranë TEG, në rrugën e Vilave dhe zona e Farkës së Vogël.

Njoftim për abonentët:

Tiranë Stakim, 1 qershor Në vijim të punimeve për investimin që po kryhet për rikonstruksionin e kabinave, nesër datë 1 qershor, në intervalin kohor 09:00-16:00 do të punohet në disa kabina të NST Farkë. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë: Pjesërisht zona afër TEG, rruga e Vilave dhe zona e Farkës së vogël

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img