Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

OSHEE jep njoftimin: Nesër pa energji për 6 orë këto zona në Tiranë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c5d396f31a1be6499995ccddf59d8397

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar ndërprerje të energjisë elektrike për ditën e nesërme.

Mësohet se për 6 orë, nga 09:00- 15:00 do të stakohet energjia tek Rruga e Dibrës (pjesërisht), Medreseja, Peza e Vogël, Pezë Helmas, Ura e Beshiti, Kopshti Botanik (pjesërisht), bizneset në zonën e Misto Mames (pjesërisht).

“Për shkak të remontit në fiderin A3 kabina e Medresesë 6/1 dhe në Fiderat 4 të NST Ndroq dhe Fid 25 NST Selitë, në datën 9 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona;
Rruga e Dibrës pjesërisht, pranë Medresesë, Pezë e Vogël, Pezë Helmas dhe Ura e Beshirit, Kopshti Botanik pjesërisht, biznese në zonën e “Misto Mames” pjesërisht”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img