Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

OSHEE jep njoftimin: Nesër në Tiranë do të ketë ndërprerje energjie, cilat janë zonat dhe oraret

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se nesër më datë 6 do të ketë mungesë energjie në Tiranë.

Zonat ku do të ndërpritet energjia janë zona e Don Boskos, (rruga “Ali Kukaleshi”), zona e Laprakës, (rruga “Gjergj Legisi”) ,zona e Bathores (Rruga Ndroqi) si dhe rruga “Don Bosko”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, datë 6 Korrik📍

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 6 korrik gjatë intervalit kohor 🕘09:00-16:00, do të stakohet energjia për tu 🛠 punuar në kabinat;

 “K-13″/Fid 355, kabinën “K-12″/Fid 355, K-1” /Fid A15, “Gjeli Vizion”/ Fid A12 si dhe “Haëai 2 “/Fid A4.✔

Pa energjia pjesërisht : zona e Don Boskos, (rruga “Ali Kukaleshi”), zona e Laprakës, (rruga “Gjergj Legisi”) ,zona e Bathores (Rruga Ndroqi) si dhe rruga “Don Bosko”

Më shumë

spot_img
spot_img