Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

OSHEE jep njoftimin: Nesër dhe në datë 5 në Tiranë do të ketë ndërprerje energjie, cilat janë zonat dhe oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se nesër më datë 3 dhe të hënën më datë 5 korrik do të ketë mungesë energjie në Tiranë.

Zonat ku do të ndërpritet energjia janë 9-katëshet, nga ora 09:00-16:00 si dhe pjesërisht rruga “Gjergj Legisi” (Laprakë) dhe rruga “Don Bosko”, zona e Pallateve Haëai”, nga ora 10:00-16:00.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 3 dhe 5 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 3 dhe 5 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

3 korrik/09:00-16:00

Pjesërisht: Blloku i pallateve 9-katëshe

5 korrik/10:00-16:00

Pjesërisht: Rruga “Gjergj Legisi” (Laprakë) dhe rruga “Don Bosko”, zona e Pallateve Haëai.

Më shumë
spot_img
spot_img