Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Tirana nesër 5 orë pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

98918e277e03f28d724b9bc2792f5fb7

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se nesër do të ketë kufizime të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës.  

Bëhet fjalë për rrugët “Petraq Leka” dhe “Llambi Bonata”,

OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës, saktësisht në rrugët ‘’Petraq Leka’’ dhe ‘’Llambi Bonata’’, me OSHEE që lajmëron se për shkak të remontit të planifikuar në një nga kabinat do ketë kufizim gjatë intervalit kohor 09:00-14:00.

Njoftimi i plotë:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 6 janar

Për shkak të remontit të planifikuar në nje nga kabinat në Tiranë, nesër 6 janar gjatë intervalit kohor 09:00-14:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Rruga “Petraq Leka”, rruga “Llambi Bonata”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img