Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e Tiranës: Këto janë zonat që për 6 orë do të jenë pa energji elektrike ditën e nesërme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të kryhen punime në kabinën K-4 Fideri 323 / Nst Selitë.
Si pasojë, do të mbeten pa energji elektrike për 6 orë zonat në rrugët Hajredin Kumbaro”, “Selim Bathorja” dhe “Herman Gmeiner”.

Njoftimi i OSHEE:

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 12 korrik gjatë intervalit kohor 09:00- 15:00, do të kryhen punime në kabinën K-4 Fideri 323 / Nst Selitë. Pjesërisht: rruga “Hajredin Kumbaro”, rruga “Selim Bathorja”, rruga “Herman Gmeiner”.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img