Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër në disa zona të Tiranës do të ndërpritet energjia për disa orë

spot_img

Lajme të ngjashëm

ac5595b0d14d0165070ae619820ae552

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar banorët e kryeqytetit se ditën e nesërme në disa zonë në Tiranë do të ndërpritet energjia elektrike.

Kjo do të ndodhë nga ora 10:00-13:00 për shkak të remontit të parashikuar në dy fidera, ndaj energjia do të stakohet në zonat e Shupalit, Selitë e Malit, Zall Dajt, Zall Bastar, Murrizë, Vilëz dhe Zgurë.

“Për shkak të remontit të parashikuar në dy fidera të NST Qafë Mollë, në datën 22 shkurt gjatë intervalit kohor 10:00-13:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, Zall Bastar, Murrizë, Vilëz, Zgurë”, thuhet në njoftimin e OSHEE.

Më shumë

spot_img