Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Orteku i borës i mori jetën, përcillet sot për në banesën e fundit zv.ministri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9af423ef091525fb21067215e5ca02f7

Zv/ministri i Diasporës në Kosovë, Arian Daci i cili humbi jetën tragjikisht dje në Brezovicë, do të përcillet sot për në banesën e fundit.

Ndërkaq, mediat në Kosovë bëjnë me dije se janë parashikuar edhe homazhe për të në hollin e Kuvendit të Kosovës, nga ora 10:30 deri në 11:45.

Pas vdekjes së tij të shumta kanë qenë reagimet nga zyrtarët në Kosovë dhe Shqipëri për humbjen tragjike.

Arian Daci ndërroi jetën dje në Brezovicë, nga rënia e një orteku bore. Bashkë me të ka qenë edhe shoku i tij, Ardian Bakalli, i cili ka pësuar lëndime dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

auto_10580961_714979241871891_3490032333195220744_o-1024x683_11548522897.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img