Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Oriola me fustan të bardhë nusërie, Eros Grezda nuk përmbahet, ja çfarë bën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da09bba25a5a1dd6432043c819a09397

Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet që nuk e fshehin dashurinë për njëri tjetrin, dhe kjo shihet nga fotot e shumta që ata publikojnë bashkë.

Ata i kaluan pushimet së bashku dhe më pas Oriola udhëtoi për në Cappadocia në Turqi ku mesa duket po punon për një set të ri fotografik.

Ajo ka postuar një fotografi e veshur me fustan të bardhë, ndërsa Erosi e ka ripostuar këtë foto duke e shoqëruar me këngën “Un amor” (Një dashuri), të Gipsy King.

Futbollisti e ka shprehur edhe më herët dashurinë për modelen me komente të ndryshme në fotot e saj.

Screenshot_1-90.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img