Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Oriola Marashi publikon FOTO provokuese nga pishina, tregon gjoksin para kamerave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b095466b70e0c1089c2a7ec156ec053

Modelja e njohur Oriola Marashi ka publikuar disa foto provokuese.

Ajo ka filmuar veten teksa po lahej në pishinë me disa bikini të zeza.

Kujtojmë se Oriola ndodhete bashkë me disa modele të tjera për një sfilatë të brendit të njohur “Guess”.

Modelja punon shpesh me marka të njohura duke u bërë imazhi i fustaneve madhështore.

Gjatë kohës që po punojnë, ato kanë marrë pak kohë për t’u relaksuar në pishina dhe Oriola nuk ka nguruar që të ndajë edhe disa foto me ndjekësit e saj.

oriola_1.jpg

oriola_2.jpg

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img