Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? Ja detaji qe nxori “zbuluar” çiftin dhe ngriti dyshime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie.

Që prej momentit kur pranuan publikisht lidhjen e tyre, çifti nuk ka kursyer asnjë moment fotot e ëmbla pranë njëri-tjetrit në rrjetet sociale duke bërë që të gjithë t’i kishin “zili”.

Mirëpo, mesa duket diçka është krisur në marrëdhënien e tyre. Do të thoni ju çfarë?! Epo nga një “investigim” i vogël në llogaritë personale të çiftit vumë re se ata nuk ndjekin më njëri-tjetrit, dhe kjo gjë në epokën e rrjeteve sociale në të cilën jetojmë është një detaj tepër shqetësues.

A ka një krisje në marrëdhënien e tyre apo është thjesht diçka për të tërhequr vëmendje, mbetet për t’u parë në vazhdim.

Aktualisht Oriola po realizon një Giveaway dhe në kuadër të rregullave të lojës, personat që e realizojnë  duhet të kenë follow vetëm bizneset me të cilët po bashkëpunojnë.

182583110 238311934731178 3263079851818776904 n

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img