Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Orinda gatuan grosh, por Turi bën reagimin epik (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

2be05e65436df520c71966913eae2274

Moderatorja Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një ndër çiftet më të pëlqyer yë shoëbizit shqiptar.

Ata prej dy vitesh janë të martuar dhe prej 10 vitesh janë bashkë.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikojnë herë pas here momente të ndryshme.

Së fundi Orinda ka zbuluar shijet e Turit në ushqim.

Ajo ka postuar një pjatë groshë në Instastory të cilat i ka përgatitur për darkë dhe Turi ka replikuar i pakënaqur kur ka zbuluar pjatën që e pret. ‘Bobobobobo’, ka shkruar ai.

Orinda e ka shpërndarë përgjigjen e bashkëshortit në Instastory duke i këshilluar që të paktën t’i provojë njëherë e pastaj të bëjë replika.

‘Nuk e kuptoj si mund te mos e pëlqesh groshën, po ti provoje njëherë’, ka shkruar moderatorja.

-640-0-5d937eca96eef.jpg

2-76.jpg

 

Më shumë

spot_img