Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Orë me gurë diamanti por edhe këpucë “në revoltë” si këto

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3a98952b63cc2326fe8e0af5af9838a9

Kjo është ana tjetër e protestës së sotme. Pas publikimit të fotos së një deputeti me orë diamanti, kjo është një tjetër foto e protestës, që tregon revoltën e vërtetë, popullin e varfër.

“Këpucë në revoltë”, shkruan Kreshnik Spahiu i AK që poston edhe këtë foto.

“25 vite duke protestuar,
Cerek shekulli të mjeruar,
Nga çdo qeveri te harruar,
PS dhe PD populli i ka provuar “, shkruan kreu i AK.

LEXO EDHENë protestë me orën e veshur me diamantë po kujt i përket?

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img