Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ora policore deri në 23:00, Rama iu përgjigjet të pakënaqurve: Mos na bëni krahasime me vendet e tjera, e dimë mirë se çfarë po bëjmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur të pakënaqurve dhe kritikëve të cilët ironizuan zgjatjen me një orë të orës policore, nga 22:00 në 23:00.

Kreu i Qeverisë kërkon që të mos bëhen krahasime me vendet e tjera, pasi Shqipëria dhe autoritetet përgjegjëse për situatën pandemike, e dinë mirë se çfarë po bëjnë.

Edi Rama: Kush bën krahasime me vendet e tjera për orën policore antiCovid, të mos harrojë se prej disa kohësh tanimë jemi në krye të klasifikimit në Europë për ultësinë e nivelit të infektimeve e të humbjeve të jetës! Dmth e dimë mirë atë që bëjmë dhe nuk do të biem në kurthin e euforisë!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img