Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

‘Ora e fitores po afron’, Berisha për protestën nesër

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Nesër ditë e madhe”, kështu e cilëson Sali Berisha protestën e nesërme që do të organizohet nga opozita e bashkuar përpara Parlamentit.

Ish kryeministri shkruan se Ora e protestses, “ora e fitores po afron”, teksa i bën thirrje të gjithëve të marrin pjesë “Nesër në ora 09:30 të gjithë në protestë para parlamentit”.

Opozita proteston nesër kundër zgjedhjes së kryeprokurorit të ri me mandat dy vjeçar, që sipas saj do zgjidhet për të mbyllur dosjet e drogës, korrupsionit dhe mafies qeveritare.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img