Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ora 14.05, TËRMETI 5 ballë shkund Tiranën (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijojnë lëkundjet e tokës në vendin tonë.

Vetëm pak minuta më parë një tërmet 5 ballë është ndjerë në Kepin e Rodonit me thellësi 2 km dhe distancë 38 km nga Tirana dhe 21 km nga Mamurrasi në orën 14:05./

Valët e tij janë përhapur deri në Tiranë, ndërsa paniku ka zënë vendin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img