Opozita s'po gjen qetësi me lapsuset, pas 'organizëm seksual', Petrit Vasili bën gafën e radhës: Sot është koha për...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:21 20-10-2020 Opozita s'po gjen qetësi me lapsuset, pas 'organizëm seksual', Petrit Vasili bën gafën e radhës: Sot është koha për... Petrit Vasili

Për qytetarët e thjeshtë ndoshta duken të parëndësishme apo të papërfillshme, por gafat e herëpashershme të bëra nga liderë politikë që nesër pretendojnë të drejtojnë vendin, janë të "pafalshme".

Opozita e ka marë mbarë, me në krye z.Basha, Kryemadhin, Gazment Bardhin dhe tani sërish Petrit Vasili.

Herën e kaluar ai tha "organizëm seksual" në vend që të thoshte "organizëm konsensual". Së fundmi, në një shënim të bërë në facebook, Vasili ka thënë: Sot është koha për një papërgjegjshmëri të lartë profesionale dhe qytetarë!

gafa.jpg

"Me shumë mundësi ka pasur në mendje papërgjegjshmërinë e maxhorancës dhe ka dashur të theksojë përgjegjshmërinë e opozitës".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në takimin me ministrin GREK, Edi RAMA e vë FLAMURIN KOMBËTAR me YLL si KRAVATË (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.012065887451172
array(1) { ["section"]=> string(116) "opozita-s-po-gjen-qetesi-me-lapsuset-pas-organizem-seksual-petrit-vasili-ben-gafen-e-radhes-so-eshte-koha-per-224469" }