Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Opozita protestë në Tiranë, Agron Duka dhe Lefter Koka për drekë me deputetin e PS, festojnë ditëlindjen e ish-futbollistit

spot_img

Lajme të ngjashëm

2269958b2b4d0768ca28cb993a74ab54

Opozita e bashkuar sot zhvilloi një protestë e cila u përmbyll brenda katër orëve.

Ndërkaq, pas protestës, aleati i Bashës, Agron Duka i PAA është shfaqur duke drekuarme deputetin e LSI Lefter Koka, ‘të pabindurin’ e Monika Kryemadhit, si dhe me deputetin e PS Roland Xhelili, raporton newsbomb.al.

Tre politikanët janë mbledhur për drekë me rastin e 65 vjetorit të lindjes së Shyqyri Ballgjinit, ish futbollistit të njohur të Dinamos.

Të tre duken në momente festive e larg ‘tymnajës’ post-protestës./ newsbomb.al

55620981_410934709482953_6669429219585425408_n.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img