Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Opozita parlamentare propozon 2 emra, Stojku e Murrizi anëtarë të komisionit për zgjedhjen e KQZ

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42f1aa997fb656a53def4d7a7a2e8b0f

Opozita parlamentare propozon 2 emrat e saj në komisionin për zgjedhjen e anëtarëve të KQZ.

Anëtarë të Komisionit për zgjedhjen e KQZ, nga opozita parlamentare do të jenë deputetët Edmond Stojku dhe Myslim Murrizi.

Pak më parë opozita jashtëparlamentare ka propozuar përfaqësuesin e saj i cili do të jetë Oerd Bylykbashi.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/perzgjedhja-e-anetareve-te-kqz-opozita-e-bashkuar-i-pergjigjet-rucit-oerd-bylykbashi-i-derguari-jone-219675

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img