Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Opozita nis PROTESTAT, caktohet DATA dhe ORA për tubimin e radhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga PD nuk bëhen ende të ditura detaje të tjera, ndërkohë që po ditën e hënë do të ngrihet në Kuvend Komisioni për shkarkimin e Presidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img