Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Opozita e bashkuar kërkon nesër mbledhje të Këshillit Politik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Opozita e Bashkuar, me përfaqësues nga PD z.Oerd Bylykbashi dhe nga LSI me Petrit Vasilin, ka kërkuar që mbledhja e radhës e Këshillit Politik të zhvillohet nesër në orën 12:00.

Ata i kanë dërguar një letër kolegëve të tyre, teksa pritet dhe konfirmimi i takimit nga përfaqësuesi i PS, Damian Gjiknuri.

Letra e opozitës

Opozita e Bashkuar kërkon mbledhjen nesër të Këshillit Politik

Te nderuar kolege,

Ne vijim te mbledhjes se dites se premte, dt. 18.09.2020, kerkojme mbledhjen e Keshillit Politik per neser, e marte dt. 22.09.2020, per ne ora 12.00.

Me respekt, Oerd Bylykbashi Petrit Vasili

Më shumë
spot_img
spot_img