Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Opinionisti i njohur zbulon shumat marramendëse që marrin konkurentët e Për’puthen, Tea mijëra euro për një ‘giveaway’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b384f8903c2e94281e1c937a7c640fc4

Ish-opinionisti i Përputhen Meridian Ramçaj, i cili mori pjesë në dy puntata të emisionit, ka treguar disa detaje lidhur me shumat e parave që marrin konkurentët atje.

Ai e thotë troç që gjithçka është një lojë për përfitimie personale dhe se nuk ka të bëjë fare me dashurinë e vërtetë.

Komentet vijnë edhe pas “skandalit” që u bë publik, lidhur me treshen Andi, Tea, Beart.

“Sipas tyre, kontrata që kishin firmosur ishte e frikshme dhe i bënë që të dilnin çifit. Por në fakt në kontratë nuk ka asnjë gjë që kanë thënë ata të dy.  Çdo gjë është e kurdisur nga Tea dhe Andi për të marrë vëmendje. Video e Teas është e hedhur në “Youtube”, për të marrë klikime. E kishte nisur pa kërkuar falje. Tani është shikueshmëria më e madhe, njerëzit janë shumë kurioz të dinë si është e vërteta. Marrin 300-400 euro për një story, 600 euro për një postim, varet nga postimi. Gjithashtu marrin 10 mijë euro për një giveaway”, tha Ramçaj.

Screenshot_2_copy_copy.jpg

Ai veçoi Tean, duke treguar se ajo fiton 15 mijë euro dhe u shpreh se ish-konkurrentja e bën gjithçka për vëmendje dhe para.

Më shumë

spot_img
spot_img