Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Operacioni ‘Krasta’, jepen sot masat e sigurisë për të arrestuarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

05b970d02fcb9559862664da79ede995

Sot pritet të jepen masa e siguristë për të arrestuarit e operacionit të koduar “Krasta”,  të FNSH dhe RENEA, më 14 qershori në Elbasan.

Operacion çoi në arrestimin e disa personave mes tyre dhe Florenc Capja, anëtar i një prej familjeve më të lakuara lidhur me veprimtari kriminale në qytetin e Elbasanit.

Po ashtu ndër të arrestuaritt ishin edhe  punonjës shtetërorë të Autoritetit të Mediave Audiovizive, mes tyre Suela Musta, akzuar se i kishin dhënë liçencë kabllore të arrestuarve nga Elbasani.

Më shumë

spot_img