Hapësire reklamuese

Aktualitet

Operacioni “Befasia”, sekuestrohen 16 kile hashash dhe 92 bimë narkotike, arrestohet autori(Emri)

Shkruar nga Newsbomb
Operacioni “Befasia”, sekuestrohen 16 kile hashash dhe 92 bimë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese